Studio pilates M yoga Email:   |   Telefon: 734 707 217   |   Gorkého 619/17, Liberec

Cvičení Pilates na stroji Reformer

Studio pilates M jóga Liberec » Pilates pro ženy » Cvičení Pilates na stroji Reformer

Pilates Reformer

Cvičebí stroj pilates Reformer

Pilates Reformer je cvičební stroj sestavený podle návrhu J.H.Pilatese. Původní cviky pilates byly vyvinuty právě pro tyto stroje a teprve později byla jejich část přizpůsobena cvičení na podložce (matwork)

Reformery jsou v podstatě pojízdné vozíky umístěné do vodorovného rámu, připevněné pomocí pěti pružin o nastavitelné míře tuhosti, na reformeru na vás čeká mnoho zajímavých cviků.

Součástí stroje Reformer jsou táhla, která se různě připevňují na ruce a nohy, díky nimž dojde současně s nastavením tuhosti pružin k optimálnímu zatížení a rychlejšímu získání krásně tvarované postavy, bez bolestí zad a celého opěrného aparátu. Vzhledem k tomu, že nedochází k fixaci trupu a izolovaným pohybům (jak je tomu například v posilovně), cvičí stále celé tělo, což umožňuje rychlejší docílení požadovaných výsledků.

Pro koho je REFORMER vhodný?

Cvičení je vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií. Vzhledem k tomu, že se jedná o individuální lekci, lekce je sestavena dle vaší pokročilosti. Pilates reformer je vhodný pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionální sportovce.

Pilates na stroji Reformer

Cvičení pomáhá:

  • přirozeně tvarovat postavu
  • odstraňovat bolesti zad
  • zvyšovat pohyblivost
  • snižovat nadváhu

Výuka na stroji Reformer

Individuální výuka na stroji Reformer se dá pojmout jako zdravotní cvičení upravené dle vašich možností a schopností, na druhé straně se může jednat o vysoce intenzivní trénink.

Přijďte a zamilujte se.