Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Pilates pro muže

Cvičení pilates pro muže

Pilates je mnohdy vnímáno jako cvičení pouze pro ženy. To navzdory tomu, že Joseph Pilates metodu vyvinul a na vlastním těle sám prověřil a mnoho světově známých instruktorů této metody jsou muži. Mezi Pilatesovy klienty patřil i legendární předválečný šampion boxer Max Shmeling. V současnosti přijali jako nedílnou součást své treninkové přípravy metodu Pilates i vrcholoví sportovci z různých sportovních odvětví, např. fotbalisté anglické Premier League, či golfoví profesionálové a mnozí další.

PILATES REFORMER - individuální lekce

Původní lekce Josepha Pilatese se odehrávaly na pilates strojích Reformer, teprve později se cvičení přeneslo na podložku tzv.pilates matwork. Reformer se skládá z pevného rámu, ve kterém je připevněn pojízdný vozík na kterém jsou umístěny zátěžové pružiny, které kladou vozíku odpor. Reformer tedy plně ovládáte sami. Cvičení na stroji Pilates Reformer může být cvičením jak rehabilitačním, tak vysoce intenzivním. Díky fixaci trupu a kvalitního zapojení HSS dosáhneme brzy požadovaných výsledků. Potřebujete pomoci s bolestí zad, s napětím v křížové oblasti, zkrátka potřebujete posílit hluboký stabilizační systém? Chcete své tělo posílit, protáhnout, zmobilizovat? Neváhejte a kontaktujte mne. Ráda Vám pomohu.

Cvičení Pilates

Cvičení Pilates je vhodné nejenom pro profesionální a amatérské sportovce, kteří potřebují své svaly protáhnout, regenerovat, posílit HSS ale i pro muže, kteří provozují sedavé zaměstnání (např. v kanceláři, nebo často cestují automobilem ) nebo pro ty, které trápí bolesti zad či pouze chtějí vylepšit svou fyzickou kondici a chtějí se cítit dobře.

Co můžete od cvičení pilates očekávat

Posílí vaše hluboké svaly, protáhne vám svaly zkrácené a rovnoměrně rozvine jejich sílu, zvýší flexibilitu páteře, pomůže odstranit bolesti vašich namáhaných zad a mimo jiné působí preventivně proti onemocnění prostaty. Hlavně díky němu získáte energii, snížíte hladinu stresu a zjistíte, že „NIC NENÍ NEMOŽNÉ!!!“.

Je možné dohodnout individuální lekce v našem Libereckém studiu.

John Garey

John Garey, Master Teacher Stott Pilates

John Garey

Kathy Corey, Travor Shoonraad a John Garey