Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Pilates pro muže

Studio pilates M jóga Liberec » Pilates » Pilates pro muže

Cvičení pilates pro muže

Pilates je mnohdy vnímáno jako cvičení pouze pro ženy. To navzdory tomu, že Joseph Pilates metodu vyvinul a na vlastním těle sám prověřil a mnoho světově známých instruktorů této metody jsou muži. Mezi Pilatesovy klienty patřil i legendární předválečný šampion boxer Max Shmeling. V současnosti přijali jako nedílnou součást své treninkové přípravy metodu Pilates i vrcholoví sportovci z různých sportovních odvětví, např. fotbalisté anglické Premier League, či golfoví profesionálové a mnozí další.

Cvičení Pilates

Cvičení Pilates je vhodné nejenom pro profesionální a amatérské sportovce, kteří potřebují své svaly protáhnout a regenerovat, ale i pro muže, kteří provozují sedavé zaměstnání (např. v kanceláři, nebo často cestují automobilem ) nebo pro ty, které trápí bolesti zad či pouze chtějí vylepšit svou fyzickou kondici a chtějí se cítit dobře.

Co můžete od cvičení pilates očekávat

Posílí vaše hluboké svaly, protáhne vám svaly zkrácené a rovnoměrně rozvine jejich sílu, zvýší flexibilitu páteře, pomůže odstranit bolesti vašich namáhaných zad a mimo jiné působí preventivně proti onemocnění prostaty. Hlavně díky němu získáte energii, snížíte hladinu stresu a zjistíte, že „NIC NENÍ NEMOŽNÉ!!!“.

Je možné dohodnout individuální lekce v našem Libereckém studiu.

John Garey

John Garey, Master Teacher Stott Pilates

John Garey

Kathy Corey, Travor Shoonraad a John Garey