Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Rezervace Liberec

Studio pilates M jóga Liberec » Rezervace Liberec

Rezervační podmínky

Lekce je nutné rezervovat dopředu. Rezervace individuálních lekcí je možná na tel.: 734 707 217
Skupinové lekce je možné rezervovat přes náš rezervační systém.
Vaše rezervace je závazná.
Její zrušení je možné nejdéle 8 hodin před začátkem skupinové lekce a 24 hodin před začátkem individuální lekce + duetPokud takto neučiníte, lekci je nutné uhradit. Vámi včasné zrušení rezervace, může potěšit někoho jiného. Děkuji za pochopení.

Rezervace individuálních lekcí je možná na našem telefonním čísle nebo prostřednictvím naší email adresy. Cvičení Pilates / Jógy probíhají v našem studiu v Liberci. Ceník lekcí naleznete zde.

Skupinové lekce

Pilates level I.: lekce je vhodná pro začátečníky, pro klienty/ky, kteří si potřebují připomenout základy funkčního cvičení, dostat své tělo do lepší kondice, posílit HSS. Cvičení je mimo jiné vhodné jako prevence proti boletem zad, ztuhlosti kloubů, při problémech s inkontinencí, diastázou.

Pilates pro všechny: vhodné pro zkušené začátečníky, mírně pokročilé + pokročilé.

Circle Pilates: vhodné pro všechny - lekce zaměřená na posílení celého těla.

Pilates Reformer Medical pouze ind.lekce

Medical Pilates více zde

Zdravé Fascie více zde  

Harmonizační sestava více zde

Jóga více zde

Body HIIT: Lekce zaměřená na posílení celého těla. Série cviků střední zátěže s využitím pomůcek.

Port De Bras: specifické propojení moderního tance, prvků baletu s využitím principu funkčního cvičení. Jednotlivé prvky na sebe postupně navážeme a poté, už jen stačí nechat se unášet hudbou. Ukázky na našem Facebooku. Zakladatelem tohoto cvičení je Julio Papí, se kterým mi bylo potěšením spolupracovat. 

Outdoor rychlá chůze: efektivnější než běžná chůze, pozitivní účinky na činnost srdce a svalů, zlepšuje fyzickou kondici, srdeční činnost a krevní oběh, aktivuje metabolismus, výborně funguje na regulaci váhy, pomáhá tedy při hubnutí a odbourává stres.

Individuální lekce

Individuální lekce sestavená přímo pro Vás - Pilates Matwork, Pilates Reformer, Jóga, Zdravotní cvičení, Pilates pro těhotné, atd.

Úvodní lekce 90min. (2*45min. - teoretická+praktická část)
Tuto lekci je možné absolvovat v případě, že máte zájem dozvědět se více o principech funkčního cvičení. 
Popovídáme si o tom, jak důležitý je pro náš život kvalitní nádech a výdech, jak správně používat jeden z nejdůležitějších dechových svalů a mimo jiné i to, jak funguje HSS (hluboký stabilizační systém) a mnohem více. To vše s cílem naučit Vás, jak správně a tedy funkčně zapojit své tělo nejen při cvičení, ale hlavně v běžném denním životě. Lekci je možné absolvovat individuálně i ve skupině. Termín dle dohody. Těším se na Vás ve studiu Pilates M Yoga v Liberci.

Konzultace na téma zdravý životní styl - hledáte odpovědi na otázky typu, jak se správně stravovat, jak pečovat o své tělo, jak se zbavit bolesti zad, jak získat zpět svou energii? Společně se můžeme pokusit nalézt na tyto otázky odpovědi. Termín dle dohody na tel.č. 734 707 217