Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Rezervace

 

Rezervační podmínky

Lekce je nutné rezervovat dopředu. Vaše rezervace je závazná. Její zrušení je možné nejdéle 8 hodin před začátkem skupinové lekce a 24 hodin před začátkem individuální lekce. Pokud takto neučiníte, lekci je nutné uhradit. Vámi včasné zrušení rezervace, může potěšit někoho jiného. Děkuji za pochopení.

Rezervace individuálních lekcí je možná na našem telefonním čísle nebo prostřednictvím naší email adresy. Cvičení Pilates / Jógy probíhají v našem studiu v Liberci. Ceník lekcí naleznete zde.

Úvodní lekce: lekce pro nově příchozí a nejen pro ně.

Tuto lekci je potřeba absolvovat pro účast na skupinových lekcích pilates (matwork+reformer), není potřeba pokud máte zkušenosti se zapojováním HSS, dále není potřeba tuto úvodní lekci absolvovat pro účast na lekcích jógy, to pouze v případě vašeho zájmu dozvědět se o níže zmíněném. Na úvodní lekci se dozvíte o principech funkčního cvičení, zaměříme pozornost na HSS (hlub.stabiliz.systém). Popovídáme si o tom, jak důležitý je pro náš život kvalitní nádech a výdech, jak správně používat jeden z nejdůležitějších dechových svalů. To vše s cílem naučit Vás, jak správně a tedy funkčně zapojit své tělo nejen při cvičení, ale hlavně v běžném denním životě. Po absolvování úvodní lekce, je možné zařadit se do lekcí dle rozvrhu. Termíny individuální úvodní lekce dle dohody, skupinové dle rozvrhu.

Skupinové lekce

Pilates level I.: lekce je vhodná pro začátečníky, pro klienty/ky, kteří si potřebují připomenout základy funkčního cvičení, dostat své tělo do lepší kondice, posílit HSS. Cvičení je mimo jiné vhodné jako prevence proti boletem zad, ztuhlosti kloubů, při problémech s inkontinencí, diastázou.

Pilates pro všechny: vhodné po mírně pokročilé, pokročilé.

Pilates Reformer pouze ind.lekce

Zdravotní cvičení - více v sekci Pilates

Zdravé FASCIE - více v sekci Pilates

Jóga - více v sekci Jóga

Body HIIT: Lekce zaměřená na posílení celého těla. Série cviků střední zátěže s využitím pomůcek.

Port De Bras: specifické propojení moderního tance, prvků baletu s využitím principu funkčního cvičení. Jednotlivé prvky na sebe postupně navážeme a poté, už jen stačí nechat se unášet hudbou. Ukázky na našem Facebooku. Zakladatelem tohoto cvičení je Julio Papí, se kterým mi bylo potěšením spolupracovat. 

Outdoor rychlá chůze: efektivnější než běžná chůze, pozitivní účinky na činnost srdce a svalů, zlepšuje fyzickou kondici, srdeční činnost a krevní oběh, aktivuje metabolismus, výborně funguje na regulaci váhy, pomáhá tedy při hubnutí a odbourává stres.

Individuální lekce

Individuální lekce sestavená přímo pro Vás - Pilates Matwork, Pilates Reformer, Jóga, Zdravotní cvičení, Pilates pro těhotné, atd.

Osobní konzultace na téma zdravý životní styl - hledáte odpovědi na otázky typu, jak se správně stravovat, jak pečovat o své tělo, jak se zbavit bolesti zad, jak získat zpět svou energii? Společně se můžeme pokusit nalézt odpovědi na tyto otázky.