Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Masáže/Terapie

RELAXAČNÍ MASÁŽE 
V případě, že Vám termíny v rezervačním kalendáři nevyhovují, kontaktujte mne, ráda pro Vás najdu vhodný termín. Při rezervaci 45min. do poznámky uved'te o jaký druh masáže máte zájem. Děkuji.
 

Relaxační masáž obličej, šíje, paže 25min. 360Kč

Masáž, která uleví Vašim unaveným pažím. Zbaví Vaše obličejové a šíjové svaly napětí. Prokrví, vyživí a rozjasní Vaši tvář. Tato masáž, má relaxační účinky a celkově podporuje zdraví Vaší pokožky.

Masáž lifting obličeje 45min. 590Kč 

Jednou z hlavních výhod této masáže obličeje je její schopnost zlepšit celkový vzhled pokožky. Zlepšuje její strukturu a stav. Technika stimulace obličejových svalů a fascií pomáhá napnout kůži a uvolnit stažené svaly. Stimulací pojivové tkáně a svalů obličeje se na jedné straně svaly zbaví napětí, díky čemuž dojde ke zvýšenému prokrvení a uvolnění svalů a tkání. Nerovnosti se vyrovnají a vrásky postupně mizí. Na druhé straně se díky stimulaci sval zpevní a tím je dosaženo liftingového efektu, např. pozvednutí tváří, obočí-očních víček, spodního okraje čelisti apod. Masáž, která dodá vaší tváři mladistvý vzhled. Účinek této techniky uvidíte ihned po jejím dokončení. Pro trvalejší a dlouhodobější efekt doporučuji tuto masáž absolvovat jednou až dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. 
Balíčky:
Intensivní 5 masaží - 2900Kč
Pokračující 10 masáží - 5600Kč

Relaxační masáž záda, šíje, paže 45min. 590Kč

Masáž lávovými kameny 45min. 690Kč

 

Další nabídku masáží připravujeme...:) 

 

CELOSTNÍ TERAPIE - KONZULTACE S MUDr. MARIÍ OLSEN

Ve studiu PILATES M YOGA každou středu od 14 do 18 hod. 
Rezervace jsou k dispozici v rezervačním systému.

Konzultace 50min. 950 Kč