Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Health koučink

HEALTH koučink s Michaelou Mindset Health Coach s akreditací MŠMT

Cesta ke zdraví, úspěchu a růstu vede skrze zdravé stravování, zdravý pohyb, vědomou mysl a ochotu seberozvíjet se. Ptáte se, s čím Vám mohu jako Health kouč pomoci? Možná právě u Vás nastal ten moment, kdy si říkáte, už to sám/sama nezvládnu, potřebuji někoho, kdo mi pomůže. A s čím vlastně? Možná cítit se lépe, jak na fyzické, tak i mentální úrovni, nalézt cestu k vnitřní harmonii, pořádku, růstu, komfortu a zdraví. Posunout svůj život správným směrem. Vyjít ze začarovaného kruhu stereotypů, najít sebevědomější, kreativnější, úspěšnější a radostnější Já. 

Osobní kouč může pomoci ve chvílích, kdy Vám v hlavě zní například:
Potřebuji se sebou něco udělat, chci se cítit lépe.
Potřebuji ve svém životě změnu, chci se rozvíjet, cítím stagnaci.
Potřebuji se dostat ze svých stereotypů.
Potřebuji pomoci s jídelníčkem, chci zredukovat svoji váhu.
Potřebuji udělat něco se svým tělem, necítím se ve svém těle komfortně. 

Vztah mezi koučem a Vámi je založený na spolupráci, která je postavena na principech objevování, rozvíjení a růstu. Kouč naslouchá, reflektuje a doprovází.

Na začátku každé cesty, je pravděpodobně touha něco změnit a odvaha se o to pokusit, je vždy obdivuhodná. 
Bude mi potěšením, být Vaším průvodcem, průvodcem, který vás podepře v prvních krůčcích, bude vás motivovat k dalším a pak se těšit z těch, které uděláte sami.

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte a kontaktujte mne.
Naše první společné setkání trvající 60-90min může probíhat ve studiu PMY, na procházce v přírodě, v kavárně, zkrátka tam, kde se budete cítit komfortně.
Na naší první schůzce se seznámíme, ujasníme si, s čím vám mohu pomoci, jaký je váš záměr - cíl. Popovídáme si o tématu naší možné budoucí spolupráce a možná rovnou spolupráci zahajíme. Těším se na Vás Michaela N.

 

 

 

 

 

Co si pod pojmem Mindset Health kouč představit? Znalosti Health kouče umožňují dívat se na klienta celostním způsobem. Díky znalostem z oboru výživového poradenství dokáže sestavit optimální jídelníček, který podpoří fyzické a mentální zdraví, doporučit potraviny, které budou přínosem pro Vaše zdraví. Dokáže vybrat potraviny, které tělu dodají energii a doporučit ty, kterým je lépe se vyhnout. Díky znalostem z posledních vědeckých výzkumů ví, jak je důležité zaměřit pozornost na správnou funkci trávicího systému, rovnováhu inzulinu v těle, proč je prospěšné jíst méně, jak a proč pečovat o střevní mikrobiom. Ví, jak důležitou roli v našem životě hraje pohyb, který má vliv nejen na fyzické a mentální zdraví, ale i na pracovní výkony. Koučink jako obor, podává Health koučovi nástroje z oboru psychologie, které mohou být využity jako podpora v oblasti osobního rozvoje a pracovního růstu.

Co byste o mně měli pro začátek vědět?
Jmenuji se Michaela a jsem Mindset Health kouč, zakladatelka Studia PMY, lektor zdravotních cvičení a jógy. Zdravý životní styl je mou součástí a radostí. Nepřestává mne udivovat, jak dokonalým systémem naše tělo je. Pokorně naslouchám a učím se od něj den co den. Na tělo se dívám v širších souvislostech, někdy je až neuvěřitelné, jak tělo dokáže ovlivnit naši mysl, a naopak mysl naše tělo. Při cvičení využívám znalostí z oboru fyzioterapie a vývojové kineziologie. Mnoho let se vzdělávám v oblasti osobního rozvoje. Má cesta životem nebyla vždy snadná a naučila mne, že skrze špatné zkušenosti můžeme růst k lepšímu a vědomějšímu Já. Miluji slunce, přírodu, dobré jídlo, pohyb, knihy, moudrá slova po věky věků platná, hudbu, tanec, cestováni a usměvavé lidi. Těší mne růst a úspěch druhých.