Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Masáže/Terapie

RELAXAČNÍ & REGENERAČNÍ MASÁŽE 

V případě, že Vám termíny v rezervačním kalendáři nevyhovují, kontaktujte mne, ráda pro Vás najdu vhodný termín. Při rezervaci do poznámky uved'te o jaký druh masáže máte zájem. Děkuji.

Regenerační masáž záda, šíje, paže 45min. 690Kč
V případě potřeby Vašeho těla se tato masáž může prodloužit o několik minut, prosím, vyšetřete si pro sebe raději více času. Děkuji. 

Regenerační masáž záda 25min. 390Kč

Relaxační masáž obličej, šíje, paže 25min. 390Kč
Masáž, která uleví Vašim unaveným pažím. Zbaví Vaše obličejové a šíjové svaly napětí. Prokrví, vyživí a rozjasní Vaši tvář. Tato masáž, má relaxační účinky a celkově podporuje zdraví Vaší pokožky.

Masáž lávovými kameny 45min./ 60min. 690Kč / 890Kč

Masáž lifting obličeje 45min. 590Kč 
Jednou z hlavních výhod této masáže obličeje je její schopnost zlepšit celkový vzhled pokožky. Zlepšuje její strukturu a stav. Technika stimulace obličejových svalů a fascií pomáhá napnout kůži a uvolnit stažené svaly. Stimulací pojivové tkáně a svalů obličeje se na jedné straně svaly zbaví napětí, díky čemuž dojde ke zvýšenému prokrvení a uvolnění svalů a tkání. Nerovnosti se vyrovnají a vrásky postupně mizí. Na druhé straně se díky stimulaci sval zpevní a tím je dosaženo liftingového efektu, např. pozvednutí tváří, obočí-očních víček, spodního okraje čelisti apod. Masáž, která dodá vaší tváři mladistvý vzhled. Účinek této techniky uvidíte ihned po jejím dokončení. Pro trvalejší a dlouhodobější efekt doporučuji tuto masáž absolvovat jednou až dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. 
Balíčky:
Intenzivní 5 masáží - 2900Kč
Pokračující 10 masáží - 5600Kč

Další nabídku masáží připravujeme...:) 

 

CELOSTNÍ TERAPIE v případě zájmu kontaktujte Marii na tel.608 530 307

MUDr. MARIE OLSEN – něco málo o mě.

Jsem vystudovaná lékařka a máma tří dětí. Medicínu jsem vystudovala na 2. lékařské fakultě UK v Praze. Žila jsem více než 7 let v Dánsku, kde jsem v rámci další specializace pracovala na různých odděleních v nemocnici i u praktických lékařů. Získala jsem zkušenosti z oblasti neurologie, psychiatrie, gynekologie a porodnictví. V ordinaci praktického lékaře jsem pak poznala běžné potíže všech věkových kategorií. 

Jeden celý rok jsem pracovala v ordinaci praktického lékaře, který mimo klasické léčby nabízel svým pacientům i léčbu akupunkturou. Zasvětil mě do základů akupunktury a jejího použití u nejčastějších obtíží. Při nejbližší příležitosti jsem se přihlásila na kurz akupunktury u Dánské medicínské akupunkturní společnosti (DMAS) a s nadšením začala u pacientů akupunkturu používat. Vnímám ji jako úžasný nástroj pomoci, jako jednoduché řešení spousty problémů - řešení, které nemá poškozující vedlejší účinky. Ve studiu Pilatesmyoga vám budu k dispozici každou středu od 14 do 18 hod. Nabízím vám individuální konzultace vašich zdravotních problémů a následnou celostní terapii.