Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Aktuality

Jaro je obdobím růstu a přeje tak novým začátkům.

Doufám, že Vás nová lekce Zdravá pánev potěší. Začínáme 3.4. 

Nedostali jste se na unikátní workshop s Annou Richtrovou na téma: Jak udržet mozek v kondici? Máme pro Vás nový termín 😊.

Workshop se uskuteční 6.5.  9:00-11:30 počet míst je omezen, proto neváhejte a zarezervujte si své místo včas na tel.č. 734707217

Cena 990Kč

Ráda bych Vás pozvala na další uzavřený kurz:
HLUBOKÝ STABILIZAČNI SYSTÉM 
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 75min. 17:45 - 19:00 (teorie + praxe) dále 3lekce každé pondělí od 17:45-18:45.
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. Trpíte na časté bolesti zad, vystřelující bolesti do dolních končetin, bolesti hlavy, špatně se Vám dýchá? To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány, zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie (DNS). 
Max. počet 8osob cena 1200Kč
Termín již brzy.

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 12.5. - 14.5. 2023
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás. Rezervace na tel.734707217 nejdéle do 6.2. více info zde

Workshop na téma Hormonální harmonie pro ženy s Annou Richtrovou. ,,Workshop je určen ženám, které touží lépe porozumět vlastnímu tělu. Popovídáme si o tom, jak naše hormony fungují, jak přizpůsobovat stravování cyklu, abychom se cítily a vypadaly co nejlépe. Představíme si každý z našich nejdůležitějších hormonů a vysvětlíme, jak to vypadá, když zrovna není v rovnováze. Pomocí speciálního dotazníku se podíváme na to, kde bychom případně mohly mít problém a jak jej řešit". Více o Anničce naleznete zde.
18.2. 7:30-12:00
Program:
7:30-8:30 Harmonizační sestava s Míšou
9:30-10:00 Občerstvení
10:00-12:00 Přednáška s Aničkou
Cena:1200Kč
Rezervace již k dispozici.

Novinka v našem studiu. Staráme se o Vás komplexně. Přijďte si odpočinout a nechte se hýčkat. RELAXAČNÍ & REGENERAČNÍ MASÁŽE S HANOU NAUM
Specializace: regenerační a sportovní masáž. V případě zájmu kontaktujte přímo Hanku na tel.č. 775992448 více v sekci masáže.

Ať už kráčíte za čímkoliv, buďte na cestě za svými sny odvážní, vždy máte dostatek sil na to, je uskutečnit. 🍀🤗🥂Šťastný rok 2023

Novinky v rozvrhu 2023 - těším se :)

Pro velký zájem o kurz Pánevní dno & Bránice otevíráme další termín. Začínáme 9.1. 2023 Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás. Více info níže (starší aktuality).

30.12. 17.00-19.30 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
cena: VÁŠ ÚSMĚV

Workshop na téma Hormonální harmonie pro ženy s Annou Richtrovou. ,,Workshop je určen ženám, které touží lépe porozumět vlastnímu tělu. Popovídáme si o tom, jak naše hormony fungují, jak přizpůsobovat stravování cyklu, abychom se cítily a vypadaly co nejlépe. Představíme si každý z našich nejdůležitějších hormonů a vysvětlíme, jak to vypadá, když zrovna není v rovnováze. Pomocí speciálního dotazníku se podíváme na to, kde bychom případně mohly mít problém a jak jej řešit". Více o Anničce naleznete zde.
18.2. 8:00-12:30 
Program:
8:00-9:00 Harmonizační sestava s Míšou
9:00-9:30 Občerstvení
9:30-12:30 Přednáška s Aničkou
Cena:1200Kč
Rezervace již k dispozici.

Pro velký zájem o kurz Pánevní dno & Bránice otevíráme další termín. Začínáme 7.11. Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás. Více info níže (starší aktuality).

Workshop HSS a DIASTÁZA.

Ráda bych Vás pozvala na sobotní workshop zaměřený na téma: 
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, jak se vám dýchá, jak zdravé je vaše pánevní dno, jak funguje vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány a zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Tento workshop je postaven na základech vývojové kineziologie. Chcete se dozvědět více a najít opět svou vnitřní rovnováhu? Ráda Vám pomohu. Těším se na Vás.
Max. počet 8 osob. Termín již brzy.
 

Velice mne těší, že naše studio nabízí smysluplné aktivity pod vedením opravdových profesionálů.
19.10. začíná osmi týdenní kurz zaměřený na rozvoj všímavosti ve vztazích (RMT).
S názvem Mindfulness ve vztazích - více zde. Kurzem Vás provede Jakub Kabíček, psychoterapeut, supervizor a lektor s dlouholetou praxí.
Chcete se přihlásit? Potřebujete více informací? https://www.mindfulness-liberec.cz

Ráda bych Vás pozvala na v pořadí čtvrtý uzavřený kurz Pánevní dno & Bránice.
Začínáme 5.9.
Těší mne váš zájem, rezervujte si své místo včas.
Uzavřený kurz Pánevní dno & Bránice
Úvodní lekce 75min. + 3 lekce

Úvodní lekce 9.1. 17.45-19.00 (teorie + praxe). Dále 3 lekce každé pondělí 17.45-18.45
Během tohoto kurzu se naučíme, jak správně a tedy funkčně zapojovat svaly pánevního dna a bránice, jak spolu souvisí pánevní dno, bránice a hrdlo. To vše s cílem předcházet zdravotním potížím, jako jsou inkontinence, pokles p.dna, bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti v oblasti kosti křížové, přetížení-přílišné stažení p.dna, ztráta chuti na intimní prožitky, problémy s otěhotněním apod. Krajina pánevního dna je překrásná, pojd'me se v ní zorientovat a tím podpořit své zdraví. Těším se na Vás.
Kurz je pro max.počet 8 osob. Cena 1200Kč

Ráda bych Vás pozvala na další uzavřený kurz tentokrát na téma: 
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány a zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie. Chcete se dozvědět více a najít opět svou vnitřní rovnováhu? Ráda Vám pomohu. Těším se na Vás.
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 90min. 30.5. 18:00 - 19.30 (teorie + praxe) dále 3lekce každé pondělí od 18-19:00.
Max. počet 8 osob.
Začínáme 30.5. 2022 

LUNCH YOGA každý čtvrtek od 12:00 těším se na Vás.

ZDRAVÉ FASCIE každé pondělí 12.00 Těším se na Vás.
Lekce je vedena v pomalém tempu, pozice jsou nenáročné. Tato praxe je vhodná pro všechny milovníky zdravého pohybu. Fascie jsou fascinující a nedoceněný systém. Podobají se našemu nervovému a cévnímu systému. Vytvářejí složitou síť v celém těle a jsou jedním z mnoha prvků, jejichž pružnost ovlivňuje zdraví celého těla. Čím pružnější a vláčnější jsou, tím lépe své tělo dokážeme vnímat.Tato praxe napomáhá hydratovat tkáně, uvolňovat srůsty, podporuje krevní oběh a činnost lymfatického systému, pomáhá zmírnit bolesti kloubů a zad, zlepšit pohyblivost pohybového aparátu a celkově zvýšit vnímavost těla.

Workshop Cesta do krajiny pánevního dna
Máte pocit, že se v krajině pánevního dna neorientujete? Myslíte si, že pánevní dno jsou jen svěrače, že posílíte pánevní dno zatažením hýždí, či pocitem zadržení moči? Tak tomu opravdu není. Zajímá Vás Vaše tělo do hloubky? Zajímá Vás, jak spolu souvisí pánevní dno a emoce? Trpíte náznakem inkontinence, ztratila jste chuť na intimní prožitky? Ráda byste opět našla svoji vnitřní ženu? Tak se na Vás moc těším. 
Termín bude upřesněn.
Cena 1100Kč včetně občerstvení
více zde: /getFile/id:2635/CDB310E3-1FD5-4D0B-976B-693DF3FBB69C.jpeg

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 29.4. - 1.5. 2022
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás
více zde:/getFile/id:2651/Erle 2022.pdf

A ještě na něco se můžete těšit ☺️.  01/2022 10+1 lekce zdarma.
Přeji Vám šťastné dny plné radostných prožitků. 

30.12. 17.00-19.00 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
cena: VÁŠ ÚSMĚV
 

Naše studio je tu pro Vás... hýčkáme si každého. Těšíme se i na nové tváře. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte a kontaktujte nás. 

Dle TČM jsou v podzimních měsících nejvíce ohroženým orgánem plíce. Na fyzické úrovni se oslabení plic projevuje různými příznaky, které jistě znáte, ale co mentální úroveň? Jste smutní bez příčiny, máte depresivní nálady, chce se Vám neustále plakat a nemáte k tomu důvod? I takto se stagnace energie plic může projevovat. Víte, jaké dva orgány přímo ovlivňují Vaše plíce? Nejen na toto téma si budeme povídat na našem semináři ve středu 1.12. od 17:45. Projdeme si společně celou orgánovou sestavu, podíváme se na tělo v širších souvislostech se záměrem podpořit skrze NASLOUCHÁM SI své zdraví. Víte, co plicím nejvíce prospívá? SMÍCH, RADOST, LÁSKA, PROCHÁZKY V PŘÍRODĚ. Těšíme se na Vás Vaše studio Pilates M Yoga. S radostí přivítáme i nové tváře.

1.12. 17:45 - 20:45
Seminář s Mudr. Marií Olsen na téma:
Cesta ke zdraví aneb celostní přístup k sobě samému.
Program:
17:45 Tématická jógová praxe s Míšou
19:00 Občerstvení
19:30 Interaktivní přednáška s Marií. Společně se podíváme na souvislosti v našem životě, jak naše rozhodnutí a činy ovlivňují náš život a tím i zdraví na vědomé i nevědomé úrovni. Pokud vás to zaujalo a chcete se podívat na svůj život a zdraví z jiného úhlu, ráda se s vámi na přednášce potkám...Marie
Cena včetně občerstvení 580Kč
Rezervace jsou již k dispozici. Těšíme se na Vás.

DÁRKOVÝ POUKAZ - Potěšit, poděkovat, obdarovat - třeba jen tak 🎁

Těším se na spolupráci s MUDr. Marií Olsen. Připravujeme pro Vás seminář na téma Cesta ke zdraví - celostní přístup k sobě samému. Na tento seminář navazují osobní konzultace. Marie pro Vás bude k dispozici od 27.10. každou středu od 14.00 do 18.00 hod.

Nabízím Therapy Salónek ke sdílení (masáže, terapie apod.). Prostor je vhodný pro práci s jedním klientem.
V případě zájmu mne kontaktujte na tel.734707217

« < 1 2 3 4 5 6 > »