Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Aktuality

Ráda bych Vás pozvala na další uzavřený kurz tentokrát na téma: 
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány a zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie. Chcete se dozvědět více a najít opět svou vnitřní rovnováhu? Ráda Vám pomohu. Těším se na Vás.
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 90min. 30.5. 18:00 - 19.30 (teorie + praxe) dále 3lekce každé pondělí od 18-19:00.
Max. počet 8 osob.
Začínáme 30.5. 2022 

LUNCH YOGA každý čtvrtek od 12:00 těším se na Vás.

ZDRAVÉ FASCIE každé pondělí 12.00 Těším se na Vás.
Lekce je vedena v pomalém tempu, pozice jsou nenáročné. Tato praxe je vhodná pro všechny milovníky zdravého pohybu. Fascie jsou fascinující a nedoceněný systém. Podobají se našemu nervovému a cévnímu systému. Vytvářejí složitou síť v celém těle a jsou jedním z mnoha prvků, jejichž pružnost ovlivňuje zdraví celého těla. Čím pružnější a vláčnější jsou, tím lépe své tělo dokážeme vnímat.Tato praxe napomáhá hydratovat tkáně, uvolňovat srůsty, podporuje krevní oběh a činnost lymfatického systému, pomáhá zmírnit bolesti kloubů a zad, zlepšit pohyblivost pohybového aparátu a celkově zvýšit vnímavost těla.

Workshop Cesta do krajiny pánevního dna
Máte pocit, že se v krajině pánevního dna neorientujete? Myslíte si, že pánevní dno jsou jen svěrače, že posílíte pánevní dno zatažením hýždí, či pocitem zadržení moči? Tak tomu opravdu není. Zajímá Vás Vaše tělo do hloubky? Zajímá Vás, jak spolu souvisí pánevní dno a emoce? Trpíte náznakem inkontinence, ztratila jste chuť na intimní prožitky? Ráda byste opět našla svoji vnitřní ženu? Tak se na Vás moc těším. 
Termín bude upřesněn.
Cena 1100Kč včetně občerstvení
více zde: /getFile/id:2635/CDB310E3-1FD5-4D0B-976B-693DF3FBB69C.jpeg

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 29.4. - 1.5. 2022
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás
více zde:/getFile/id:2651/Erle 2022.pdf

A ještě na něco se můžete těšit ☺️.  01/2022 10+1 lekce zdarma.
Přeji Vám šťastné dny plné radostných prožitků. 

30.12. 17.00-19.00 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
cena: VÁŠ ÚSMĚV
 

Naše studio je tu pro Vás... hýčkáme si každého. Těšíme se i na nové tváře. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte a kontaktujte nás. 

Dle TČM jsou v podzimních měsících nejvíce ohroženým orgánem plíce. Na fyzické úrovni se oslabení plic projevuje různými příznaky, které jistě znáte, ale co mentální úroveň? Jste smutní bez příčiny, máte depresivní nálady, chce se Vám neustále plakat a nemáte k tomu důvod? I takto se stagnace energie plic může projevovat. Víte, jaké dva orgány přímo ovlivňují Vaše plíce? Nejen na toto téma si budeme povídat na našem semináři ve středu 1.12. od 17:45. Projdeme si společně celou orgánovou sestavu, podíváme se na tělo v širších souvislostech se záměrem podpořit skrze NASLOUCHÁM SI své zdraví. Víte, co plicím nejvíce prospívá? SMÍCH, RADOST, LÁSKA, PROCHÁZKY V PŘÍRODĚ. Těšíme se na Vás Vaše studio Pilates M Yoga. S radostí přivítáme i nové tváře.

1.12. 17:45 - 20:45
Seminář s Mudr. Marií Olsen na téma:
Cesta ke zdraví aneb celostní přístup k sobě samému.
Program:
17:45 Tématická jógová praxe s Míšou
19:00 Občerstvení
19:30 Interaktivní přednáška s Marií. Společně se podíváme na souvislosti v našem životě, jak naše rozhodnutí a činy ovlivňují náš život a tím i zdraví na vědomé i nevědomé úrovni. Pokud vás to zaujalo a chcete se podívat na svůj život a zdraví z jiného úhlu, ráda se s vámi na přednášce potkám...Marie
Cena včetně občerstvení 580Kč
Rezervace jsou již k dispozici. Těšíme se na Vás.

DÁRKOVÝ POUKAZ - Potěšit, poděkovat, obdarovat - třeba jen tak 🎁

Těším se na spolupráci s MUDr. Marií Olsen. Připravujeme pro Vás seminář na téma Cesta ke zdraví - celostní přístup k sobě samému. Na tento seminář navazují osobní konzultace. Marie pro Vás bude k dispozici od 27.10. každou středu od 14.00 do 18.00 hod.

Nabízím Therapy Salónek ke sdílení (masáže, terapie apod.). Prostor je vhodný pro práci s jedním klientem.
V případě zájmu mne kontaktujte na tel.734707217

Přijďte si odpočinout. Rezervace masáží jsou k dispozici v rezervačním systému. V případě, že Vám termíny nevyhovují, kontaktujte mne, ráda Vám vyjdu vstříc.

Meditace&Reiki s Karolínou každé pondělí 18:15 od 6.9.
více v sekci Jóga 

20.11. 8:30-11:30
WORKSHOP na téma KOUZLO DECHU - Zastavte se, nadechněte se a pomalu vydechujte. Dech je zázrak. Kvalitní nádech a výdech je klíčem k silné imunitě, jasné mysli a pevnému zdraví. Je Váš dech plný, je dostatečný, využíváte plnou kapacitu plic? Víte, kde máte hlavní dýchací sval? Víte, že se můžete pomocí kvalitního dechu zbavit bolesti zad, získat pevné břišní a zádové svaly? Prodělali jste onemocnění, které oslabilo vaše plíce, máte problémy s usínáním, je ve vašem životě mnoho stresu? Chcete se dozvědět více? Tak právě pro Vás je tento workshop určen. Velice se na Vás těším.
Workshop je rozdělen na dvě části:
I. fyziologie dýchání
II. praktická cvičení
Cena: 990.- včetně občerstvení 

Neděle 22.8. od 17:00 90min. Pozdrav slunci
TĚŠÍM SE NA VÁS :)
 

Nabízím naše krásné prostory v centru Liberce ke sdílení, spolupráci, zkrátka ke spoluvytváření smysluplných aktivit, které posilují nejen tělo, ale především i naši mysl. Prostory jsou vhodné pro pohybové aktivity typu body and mind, Taichi, rehabilitace, konzultace na téma zdravý životní styl, masáže apod. Těším se na Vás. V případě zájmu mne prosím kontaktujte.💙

Neděle 15.8. od 17:00 Lekce Jemná Vinjasa
Těším se na Vás :-)

6.7.-16.7. odpočíváme 🌞 přeji Vám krásné léto. Rezervace od 19.7. jsou k dispozici.

SOBOTA19.6. 9:00-10:00 JEMNÁ VINJASA

WORKSHOP na téma KOUZLO DECHU - Zastavte se, nadechněte se a pomalu vydechujte. Dech je zázrak. Kvalitní nádech a výdech je klíčem k silné imunitě, jasné mysli a pevnému zdraví. Je Váš dech plný, je dostatečný, využíváte plnou kapacitu plic? Víte, kde máte hlavní dýchací sval? Víte, že se můžete pomocí kvalitního dechu zbavit bolesti zad, získat pevné břišní a zádové svaly? Prodělali jste onemocnění, které oslabilo vaše plíce, máte problémy s usínáním, je ve vašem životě mnoho stresu? Chcete se dozvědět více? Tak právě pro Vás je tento workshop určen. Velice se na Vás těším.
Workshop je rozdělen na dvě části:
I. fyziologie dýchání
II. praktická cvičení
8:30-11:30 cena: 990.- včetně občerstvení 
Termín bude upřesněn v měsíci září.

Milé/lí :)
Nejde popsat, jak moc se na Vás těším. Doba byla náročná, nicméně věřím, že se vše v dobré obrací.
Od 17.5. máme možnost, byť v omezeném režimu naše studio opět otevřít. Rezervace jsou k dispozici.
Pokud Vám nějaká lekce v rozvrhu chybí, neváhejte a napište mi, budu ráda za zpětnou vazbu.
Přeji Vám krásné jaro. 🌼🙏
 

Milé/lí,
Naše studio je i nadále uzavřené. Čekáme na rozhodnutí vlády ČR.
Proklikáním rezervačním systémem k datu 17.5. se dostanete k ochutnávce toho, jak by mohl vypadat náš nový rozvrh ke dni znovuotevření.
Moc se na Vás těším. Přeji Vám krásné jaro. Míša

4.4.2021 slaví naše studio v Liberci 10let. Je mi potěšením, být vaším průvodcem - nejen na cestě ke zdravému tělu. Děkuji Vám 🙏❤️

Milé/lí,
Vracíme se opět do online místnosti na 60min.

Meeting ID: 373 761 5475
Passcode: 5dwG2n

« < 1 2 3 4 5 6 > »